22 Ocak 2016

Lider Turkcell'in Şebeke Sorunu!

Yaklaşık 17 yıldır cep telefonu kullanıyorum. Benim kullandığım sürede bulunduğum bölgeye 1 baz istasyonu koymaz mı insan? Türkiye'de lider diye söylenti var Turkcell'den. Herhalde reklam stratejisi iyi ki insanların kafasına yazılmış. Araştırma yapıp bizim mahalleye bir baz istasyonu koyarsanız belki o Turkcell'de kalmaya devam edeceğim...

Mehmet 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 25.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin kapsama alanı ile ilgili talebi alındı. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön