24 Mayıs 2014

Lider Servis Plus Kapora İadesini Yapmıyor.

"Electrolux Yetkili Servis" araması ile google'da, Electrolux logosu altında Servis Merkezi yazan sayfadaki 444'lü çağrı merkezi numarasını aradım. Yetkili servis olup olmadıklarını sorup servis çağırdım.Ertesi gün gelen servis 1 dk. da makineyi doğru düzgün incelemeden direk "ana yıkama motoru arızalı" dedi ve yedek parça, yurt dışından 560 tl dedi. Ben ertesi gün almaya gelene dek düşünmek istedim, 200 tl kaparo istedi.

Üstümde olan 50 tl'yi aldı. Bugün yaptırmayacağıma karar verdim deyince 50 tl kaporayı iade etmedi. Şirketten üstleriyle de konuştum saatlerce lafı dolandırıp 15 dk. içinde paranızla ve pos'la geliyoruz deyip yok oldular. Yasal incelenip acil kapatılması gereken bir yer.

Banu 2.438 Okunma

Cevaplar

  • Banu24 Mayıs 2014

    1) "Yetkili Servis" değilken google'a yetkili servismişçesine çıkmaları telefonda "yetkili servis mi?" soruma "evet" diye cevap vererek müşteriyi kandırmaları 2)Vermemiş oldukları bir hizmet için kapora almaları ve karşılığında hiç bir matbuu makbuz vermeye kaçak kazanç yoluna gitmeleri(hiç bir marka ismi, yetkili bayii ibaresi olmayan bir sarı servis kağıdına servis elemanının yazdığı yazı dışında!) 3) doğru olmayan arıza tespitleri ile, olmayan bir yedek parça için uyduruk faiş fiyat isteyerek müşteriyi hem kandırıp hem mağdur etmeleri(gerçeği öğrenmesem makinem de (mevcut olmayan ve değişmeyecek parça için ödeyeceğim) param da gitmişti!:( ) "Lider Servis Plus" firma ismi yerine, "Elektrolux yetkili servis" araması ile taklit resmi sayfa görüntüsü ile karşıma çıkmaları burası için çok acil bir soruşturma yapılmasını çoktan gerektiriyor...Herkes uzak dursun ve lütfen haklı şikayetlerini her yoldan yapıp bu gibi sahte/korsan şirketlerin, iyiniyetli tüketicilerin marka güvenini sarsıp onları mağdur etmesine izin verilmesin!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön