09 Ağustos 2014

Lider Servis Plus Hizmet Sözleşmesine Aykırı Hareket Ediyor.

Bu marka adı altında hizmet veren Boğaziçi Servis ünvanlı Lider Servis Plus,arızalanan ve altına su akıtan Ariston marka bulaşık makinem için eleman gönderdi. Firmanın 444 2 960 numaralı telefonu tüketiciyi yanıltmaya yönelik. Telefonda "yetkili servis misiniz?" sorunuza evet cevabı veriliyor. Makinemin motorunun yanmış olduğu ve 2 gün içinde tamir edileceği garantisiyle, servis fişine not düşülerek, 200 TL kaparo ile makinem götürüldü.

Aradan iki hafta geçti.Makinemin ne durumda olduğu hakkında en ufak bir bilgim yok. Defalarca telefonda yetkili olduğunu söyleyen çeşitli kişilerle muhatap olmama rağmen, ne para iadesi, ne makinem getirildi. Suç duyurusunda bulunup icraya vereceğim.

Esra 2.450 Okunma

Cevaplar

  • Esra12 Mart 2015

    bu firmayı savcılığa verdim. mağdur olanlardan dosyamda tanıklık yapmak (kendi tecrübesini anlatmak) isteyen varsa benimle irtibata geçsin lütfen. soruşturma İstanbul cum. savcılığında devam ediyor. tüketici hakem heyeti başvurum da sonuçlandı ve ödediğim kaparoyu geri almam yönünde karar verildi. buradan bir sonuç alamazsınız. özelden mesaj atın!

  • Esra09 Ağustos 2014

    Bugün bir makine gönderdiler.O da başka bir bulaşık makinesiydi.Firma gayrıciddi çalışıyor.Müşteriyle dalga geçiyorlar adeta. Aynı firmadan şikayeti olanlar, hakkımızı hukuki yollardan ararken bana destek vermek isteyenler ( sadece mağduriyetini anlatacak) lütfen benimle irtibat kursun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön