10 Şubat 2017
#7748302

Lider Faktoring Vadesi Gelmeyen Çekin Kısmi Ödemesini Almak!

Bugün işlem yapmak istedim 3 çek ile, önceki işlemlerimden Mayıs 2017 vadeli çekin yazılmaya başladığını bahane ederek, bugün yapmak istediğim işlemden Mayıs 2017 vadeli çekin yarısı için de ayrıca çek talep ettiler. Hem yeni çek vereceğim hem de tekrardan vade işletecekler, Mayıs 2017 vadeli çeki de iade etmeyecekler.


Başka türlü işlem yapmayacaklarını söylüyorlar bir de. Sen vadesi gelmeyen çekin yerine ödeme talep et, ya adam vadesinde öderse bana verdiğin zararı kim ödeyecek, sen bu çeki zamanında aldın mı aldın. Gereğini yaptın mı tabi ki yaptın. O zaman vadesini beklersin, ödenmezse benden talep edersin! Bir tek siz akıllısınız değil mi?

Derya Derya 1.770 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Derya14 Şubat 2017

    İlginiz için teşekkür ederiz Lider Faktoring yanlış anlatımdan doğan problem çözüldü.

  • Lider Faktoring Temsilcisi13 Şubat 2017

    Değerli müşterimiz, Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 44 44 537 - http://liderfaktoring.com.tr/contact İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Lider Faktoring. A.Ş

Ziyaretçi Yorumları