Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Lider Ekspertiz Araç Tamir Süremi Geciktiriyorlar

Sema
13 Şubat 16:35
682
Sema'nın Teşekkür Mesajı
“İlginiz için çok teşekkür ediyorum”

30 Aralık 2023 günü kaza yapan aracım çekici ile kasko firmam Hepiyi Sigorta'nın anlaşmalı olduğu Ankara RS Oto Hizmetleri San. ve Ticaret A.Ş. götürülmüştür. 

Aracıma ilişkin onarım onayı maalesef Hepiyi Sigorta tarafından 26 gün bekletildikten sonra 23 Ocak 2024 günü verilmiştir. Onay sonrasında Lider Ekspertiz firması tarafından parça tedariki için RS Servis'ten parçaların fotoğrafı ve seri numaraları istenmiş ancak 3 hafta geçmiş olmasına rağmen servis tarafından herhangi bir bildirim yapılmamıştır. Nihayet geçen haftadan bu yana kendi kişisel çabalarım sonucu 12/02/2024 günü onarım için malzeme istenmesini sağlamış bulunuyorum. Bu arada aracın bu malzemeler dışında da kaza sonucu oluşan farklı hasarları da olup hiçbir şey yapılmadan 45 gündür RS Servis bahçesinde bekletilmiştir. Araç halen RS Servis otoparkında hiçbir işlem yapılmadan beklemektedir. Tahsis edilen ikame aracın süresi 10 gün içerisinde dolacaktır.

Bu hususta başta RS Oto Hizmetleri San. ve Ticaret A.Ş., Lider Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti. ve Hepiyi Sigorta A.Ş.'nin işlerini doğru yapamadıklarından dolayı ihmalleri olduğunu düşünüyorum. Aracımın ikame araç süresi dolmadan eksiksiz şekilde tamir edilecek tarafıma teslim edilmesini istiyorum. 45 gündür konu ile ilgili yukarıda sayılan firmalar tarafından maddi ve manevi olarak mağdur edildim. İvedilikle konuya bir çözüm bulunmasını rica ediyorum.

Lider Ekspertiz Araç Tamir Süremi Geciktiriyorlar
Sema
06 Mart 15:04

İlginiz için çok teşekkür ediyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz