17 Ağustos 2016

Lider Çerçeve Tersleme, İhmal ve İş Bilmezlik!

17/05/2016 sabahı, İstanbul Haramidere Sanayi Sitesinde bulunan Lider Çerçeve'ye 5 adet büyük ebatta tablo şasesi siparişi verdim. Öncesinden de telefonla konuşup teyit almıştım. Aynı gün saat 3 gibi hazırlayacaklarını söylediklerine rağmen akşam 18:00'e kadar beklemek zorunda kaldım. Asık bir surat ve azarlar bir üslupla ertesi gün vereceklerini söylediklerinde, ertesi gün işi teslim etmem gerektiğini söyledim ve siparişlerimi yapmalarını istedim.

En son birini yaptıklarında ise tamamen yanlış profil kullandıklarını gördüm. Profil çok inceydi ve büyük ebatta bir tabloyu taşımazdı, kayıt da atılmamıştı. İşime yaramayacağı için siparişi iptal edip kaporamı geri aldım. Firma yetkilileri kendi hatalarını kabul etmeyip, azarlayarak gibi beni gönderdiler. Şimdi onların bu ticaret ahlaksızlığından dolayı 40 bin liralık siparişimi gününde teslim edemediğim için zarar ediyorum ve mağdur durumdayım.

Felorans 488 Okunma

Cevaplar

  • Felorans 09 Şubat 2017

    Aradan 9 ay geçti ve Lider Çerçevenin ihmalinden dolayı ben hala müşterimden ödemeyi alamadım. Müşteriyi suçlayamam, çünkü Lider çerçeve benim işimi geciktirdi ve resimler mekanın açılışına yetişmedi. Lider çerçeve bu konuda hala benimle irtibata geçmedi ve ben 20.000 liralık zararımla kaldım. Yazıklar olsun.

  • Felorans 12 Ağustos 2016

    Aradan üç ay geçtiğine rağmen hâlâ mağduriyetim giderilmedi, müşteriye de işi zamanında teslim edemediğim için paranın yarısını (20.000 tl.) hâlâ alabilmiş değilim! Üstelik gördüğüm kadarıyla firma yetkilileri benim bu şikayetimden de haber sizler! Bu iş ne zaman sonuçlanacak?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön