20 Şubat 2013

Liberty Sigorta Mutabakat Formunu Göndermiyor!

26 Ocak 2013 tarihinde geçirdiğimiz kaza sonucu aracımız hasar gördü ve normal olarak kasko şirketimizin zararımızı gidereceğini düşündük.eksper incelemesi sonucunda aracımızda 15.500tl hasar olduğu ve onarım kararı verildiği söylendi. sonra bizim talebimiz ve ford servis yetkililerin araçta 2000tl'lik ekstra hasar olduğunu söylemeleri üzerine 13 şubat 2013 tarihinde arandık.

Aracımızın 41000 tl'yi kabul etmemiz doğrultusunda pert edileceği söylendi. hem eşimi hem beni arayarak kabul edip etmediğimiz soruldu.biz de kabul ettiğimizi söyledik.bize mutabakat formunu mail atacaklarını ve onu imzalayıp geri göndermemizi söylediler.o günden itibaren her gün mailime bakmamama rağmen mail gelmedi.

Şakir 215 Okunma

Cevaplar

 • Liberty Sigorta Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Dosya numarası: 845857 Şikayete konu dosya ile ilgili yapılan incelemede, sigortalının bilgisi dahilinde onarıma başlandığı, onarım devam ederken aracın pert edilmesinin talep edildiği, tarafımızdan pert çalışması yapıldığı aşamada araç onarımına başlanmış olduğunun tespit edilmesi sonrasında, onarım gören bir araç için pert işlemi yapılamayacağı belirtilmiştir. Onarımın tamamlanmasının akabinde işlemi yapan anlaşmalı servise ödeme yapılacak şekilde 15.04.2013 tarihinde dosya onaylanmıştır. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

 • Şakir22 Şubat 2013

  önümüzdeki hafta tahkime gidicem..sonra da maduriyetimden dolayı mahkemeye başvurup tazminat davası açıcam..açıkçası kaybediceğimi de düşünmüyorum..hukuki olarak araştırmasını yaptım.. benim durumumda ya da benzer durumda olan arkadaşlara önerim; boşuna uğraşmayın..hiç birşey hallettikleri yok..bence çok amatörler..ne yaptıklarının da pek farkındaymış gibi görünmüyorlar..

 • Şakir20 Şubat 2013

  zaten başka bir cevap vermeniz beklenemezdi.ben bu cevabı 20 gündür duyuyorum.herhangi bir yetkili ile görüşmek söz konusu bile olamaz.varsa yoksa müşteri hizmetlileri...

 • Liberty Sigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Dosya numarası: 845857 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön