31 Ekim 2016

Liberty Sigorta Mini Hasarı Karşılamıyor

Aracım park halindeyken yandan sürtünme ile hasarı oluştu. Serviste ekspertiz onay verdi Liberty Sigorta ilk önce onay verdiği halde serviste hasarı giderilen aracın ücretini ödemiyor beni de servisi de mağdur ediyor. Bu durumun giderilmesini istiyorum. Aracım park halindeyken yandan sürtünme ile hasarı oluştu. Serviste ekspertiz onay verdi Liberty Sigorta ilk önce onay verdiği halde serviste hasarı giderilen aracın ücretini ödemiyor beni de servisi de mağdur ediyor. Bu durumun giderilmesini istiyorum. Araç plaka 3****...

Soner 3.459 Okunma

Cevaplar

  • Liberty Sigorta Temsilcisi03 Kasım 2016

    Sayın İlgili, Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur. Aracınızda meydana gelen kaza sonucu ihbarın tarafımıza ulaşmasının ardından 976782 numaralı hasar dosyası açılmıştır. Şirketimize ibraz edilen hasar beyanında 18/08/2016 tarihinde aracın park halinde iken boydan boya hasara uğratıldığı belirtilmektedir.Tarafımıza ulaşan hasar resimleri incelendiğinde hasarın park halinde meydana gelmediği anlaşıldığından dosya olumlu sonuçlandırılamamıştır. Eksperler bağımsız olarak çalışmakta ve sorumlulukları hasarın tespit edilerek tarafımıza iletilmesi yönündedir. Nihai karar yapılan incelemeler sonucunda tarafımızdan verilmektedir. Bu süreçte araç onarımı durdurulmamakta sürecin aksamaması için servisin temin edemediği durumlarda parça tedariki konusunda Şirketimiz tarafından destek verilmektedir. Dosyanın tüm evrakları ve ekspertiz raporu tarafımıza ulaştıktan sonra değerlendirme yapılarak nihai karar verilmekte, değerlendirme sonucunda talebin red edilmesi yönünde karar verilmesi halinde aracın onarımı esnasında kullanılan parçaların ödemesi anlaşmalı tedarikçi firmaya tarafımızdan yapılmışsa ödeme yapılan tutar sigortalımızdan talep edilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

  • Liberty Sigorta Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Dosya Numarası: 976782 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön