10 Kasım 2015

Liberty Sigorta Kasko Mağduriyeti!

32733** poliçe numaralı kaskom için Liberty Sigorta'dan şikayetçiyim. 946997 no.lu hasar dosyam ile ilgili zabıt/beyan uyumsuzluğu gerekçe gösterilerek hasar karşılanmayacağı online işlemler aracılığı ile belirtilmiştir. Antalya Alanya da 03/10/2015 tarihinde aracımın tentesi kesici bir aletle 2 yerinden kesilerek kundaklanmıştır. Hemen polise gidip gerekli şikayetlerde bulunmama ve resmi şikayet tutanaklarını Liberty Sigorta'ya iletmeme rağmen bu olayın daha evvelden olduğu kanaatine varılmış. Yani kısacası benim mağdur değil sahtekar olduğumu kibarca ima etmiş oluyorlar. Aracımı Alanya Gökçe Sigorta acentesi kasko yapmıştır ve öncesinde aracımın resimlerini çekip dosyaya koydular.

İzzet 544 Okunma

Cevaplar

  • Liberty Sigorta Temsilcisi16 Kasım 2015

    Sayın İlgili, Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur. Aracınızda meydana gelen hasar sonucu 946997 numaralı hasar dosyası açılmış ve eksper atanmıştır. Yapılan ekspertiz ve tahkikat çalışmasının ardından Şirketimize ibraz edilen belge ve bilgiler değerlendirilmiştir. İnceleme sonucunda aracın üzerinde meydana gelen hasarın silikon ile kapatıldığı, tentenin eski ve deforme olduğu, araştırma görevlisinin tespitleri sırasında kendisine engel olunmaya çalışıldığı anlaşılmıştır. Yapılan tespitler doğrultusunda beyan/zabıt uyumsuzluğu nedeniyle talebinizi olumlu değerlendiremediğimizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

  • Liberty Sigorta Temsilcisi10 Kasım 2015

    Sayın Yetkili, Dosya Numarası: 946997 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön