06 Temmuz 2015

Liberty Sigorta Kasko Aracımı Tamirciye Çekmedi!

06,07,2015 tarihinde Ford aracım Ilgaz dağında arızalandı, çekici çağırdık kaskodan beni Kastamonu'ya yakın servise götürdü ben İstanbul'dan yola çıktım bilmediğim tanımadığım ustalara aracımı elletmek istemediğimi aracın İstanbul'a çekilmesini ustamın orada olduğunu talep ettim.

Ancak her hasarda 1 sefer çekici hizmeti verdiklerini söylediler ki İstanbul'a çekmeleri gerekirdi aracımı ben orada ikamet ediyorum yapacak bir şey olmadığından 1200 TL cebimden para verip aracımı İstanbul'a çektirdim, beni mağdur ettiler, sizlerde mağdur olmamanız için buraya yazıyorum araç plaka No. 34---63 .

Ugur 811 Okunma

Cevaplar

  • Liberty Sigorta Temsilcisi13 Temmuz 2015

    “Sayın İlgili, Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur. 31953711 nolu poliçe kapsamında arıza sonucu araç çekim talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Asistans birimimiz araç başında bulunan kişi ile görüşerek Karabük iline çekim önermiş fakat araç başındaki kişinin Kastamonu iline yakın olduğunu belirtmesi ve bu ile çekim istemesi nedeniyle araç Kastamonu’ya çekilmiştir. Daha sonra aracın bu serviste onarılamadığının belirtilmesi üzerine İstanbul iline çekim talep edilmiştir. Arıza durumunda aynı olay için teminat kapsamında tek çekim yapılabilmekte, 2.çekim için ücretli hizmet verilebilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.”

  • Liberty Sigorta Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın Yetkili, Poliçe Numarası: 31953711 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön