24 Ağustos 2013 #1973331

Liberty Sigorta İkame Aracı Kısa Süreliğine Veriyor!

Park halindeki aracıma çarpılması ile başlayan süreçte, yaşadıklarım hepinize tanıdık gelecektir. Aracımı servise bırakıp bana verecekleri otomobili beklemeye başladım. Şehir dışından gelip dönmem gerektiğini belirtmeme rağmen , tam 5 saat araç bekledim. Şükür aldım kullanıyorum derken, 2 . gün bir mesaj aracı yarın teslim edin diye.


Kendi aracım 1 hafta sonra çıkacak deyince, servisin yoğunluğunun kendilerini bağlamadığını öğrendim. Aslında 3 kuruş daha fazla verip, başka şirketle muhatap olmadığım için kendime kızıyorum. Şu süreçte harcadığım ve harcayacağım paralar diğer şirketlerle aradaki fiyat farkını çoktan geçti bile. Liberty Sigorta paramla rezil etti.

Galip 624 Okunma

Cevaplar

 • Galip05 Eylül 2013

  hep aynı nakarat

 • Liberty Sigorta Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Sayın Yetkili, Dosya numarası: 873207 Şikayete konu araç hasarı ile ilgili 19.08.2013 tarihinde dosya açılmış, sigortalımız aynı gün saat 16:22’de kiralık araç talebini iletmiştir. Sigortalımızın talebi doğrultusunda dizel araç uygunluğu araştırılmış, acil ihtiyaç olması nedeniyle 2013 model Hyundai i20 benzinli araç organizasyonu yapılmış, aynı gün saat 20:38’de araç teslimatı sağlanmıştır. Araç onarımı başlamadan kiralık araç talep edilmesi nedeniyle 1 gün opsiyonlu araç organizasyonu yapılmış, fiili onarım süresine istinaden kiralık araç süresi 3 güne tamamlanmıştır. Sigortalımıza dönüş yapılarak kiralık araç süresinin fiili onarım süresine göre belirlendiği, servis iş yoğunluğundan kaynaklı gecikme nedeniyle araç süresinin uzatılamadığına dair bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

 • Liberty Sigorta Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sayın Yetkili, Dosya numarası: 873207 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

 • Galip24 Ağustos 2013

  Park halindeyken otomobilime çarpılması ile başlayan süreçte yaşadıklarım okuyacak olanlara hiç yabancı gelmeyecektir. Aracımı servise bıraktıktan sonra bana bir türlü yedek araç ayarlamadılar, şehir dışından geldiğimi v e dönmem gerektiğini söylediğim halde 50 kez arattılar. Zar zor bir araç verdiler akşamın köründe, 2 gün sonra aaaa sürpriz bir mesaj aracınızın süresi doldu teslim edin neymiş servisteki yoğunluk onları bağlamazmış valla 3 kuruş daha fazla verip adam gibi bir şirkete aracınızı kasko yaptırın emin olun kendi arabamı alana kadar harcadığım paralar aradaki farkın kaç misli bilmiyorum. Ağız dolusu küfretmek lazımdı ama...yaşadıklarımı herkesle paylaşmak daha cazip aman uzak durun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön