29 Ağustos 2013 #1982364

Liberty Sigorta Eksik Ödeme Yapıyor!

2009 model Fiat Linea dinamik full araç sahibiyim. Aracımı kaskosunu Liberty sigortadan yaptırdım. Beklenmedik bir kaza sonucunda aracım ağır hasar gördü aracımın aynı eşdeğerinde piyasa araştırması Sahibinden.com ve Fiat ikinci el yetkili servislerinden fiyat araştırması yaptım 25.000 TL'den daha ucuz araç bulamadım. Onlar ise beni mağdur ederek 20.000 TL ödeme yapmak istediklerini söyleyerek beni mağdur ediyorlar. Ben kabul etmiyorum çünkü aynı eşdeğerde araba alamayacağım için mağduriyetimin giderilmemiştir. Bir daha ki kasko poliçemi liberty sigortadan yaptırmayacağımı öğrenmiş oldum.

İsmail 360 Okunma

Cevaplar

 • İsmail05 Eylül 2013

  liberty sigorta tarafına aradığım her konuşmalar kayıtlı ama hala aynı şeyleri söylüyorlar ödeme 20.500 tl ben ise madem 20.500 tl ödüyecek siniz benim aracımın değeri o kadar nerdey se söyleyin ben koporasını vereyim siz ödeme yaptıktan sonra ben o aracı alayım aynı özellikleri olan dinamik ful araç ben bulamıyorum o paraya aynı ülkede yaşıyoruz siz hayali buluyorsunuz demek ki sorun var sizin sistemde mağdur ediyorsunuz ben kimseye de tavsiye etmem liberty sigortayı asla derim

 • Liberty Sigorta Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Dosya numarası: 869498 Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur. Aracınızda 16.07.2013 tarihinde meydana gelen kaza sonucu 869498 numaralı hasar dosyası açılmıştır. Yaptırılan ekspertiz sonucu aracınızın ağır hasarlı olduğu anlaşılmış ve pert işlemleri başlatılmıştır. Eksperimiz tarafından aşağıdaki esaslar çerçevesinde, piyasa rayiç değer çalışması yapılarak, bedel tespit edilmiştir. Aracın piyasa rayiç değeri; hasar tarihi itibariyle aracın model yılı, hasar geçmişi, kilometre bilgisi, mekanik, kaporta ve boya değişim/onarım durumları da dikkate alınarak, şirketin hasar rayiç tespiti için görevlendirmiş olduğu eksper tarafından, sigortalı araç markasının yetkili satıcıları ve ikinci el araç satıcıları nezdinde yapılacak değer araştırması sonucu belirlenmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

 • İsmail03 Eylül 2013

  hiç bir mağduriyetim giderilmedi sanki bağış yaparcasına 500 tl yukseltiyorlar ben sadece hakkımı istiyorum bulun aynı arabadan o verilen paraya ben razıyım

 • Liberty Sigorta Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Sayın Yetkili, Dosya numarası: 869498 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön