01 Mart 2016

Liberty Sigorta Tahkim Kurumuna Sevk!

957667 hasar dosya numarası ile aracım bulunmaktadır. 9.2.2016 tarihinden beri aracım için hiçbir işlem yapılmamıştır. Mağdur olmaktayım. Benim işlemlerim ne zaman sonuçlanacaktır. Bilgi verilmesini istiyorum. Yapılması gerekenler nedir. Ne aşamada olduğu hakkında bilgi istiyorum. Acil dönüş yapılmasını istiyorum aksi durumda sigorta tahkim kurumuna müracaat edeceğim.

Özgür 582 Okunma

Cevaplar

  • Liberty Sigorta Temsilcisi17 Mart 2016

    Sayın İlgili, Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur. Aracınızda meydana gelen kaza sonucu 957667 numaralı hasar dosyası açılmış ve eksper atanmıştır. Yapılan ekspertiz çalışmasının ardından aracınızın ağır hasarlı olduğu anlaşılmış ve pert işlemleri başlatılmıştır. Yapılan piyasa çalışmasında araç rayiç değeri 15.000 TL olarak belirlenmiş olup , güncel pert mutabakat rakamı tarafınıza bildirilmiştir. İşlemlere devam edilebilmesi için imzalı mutabakatın tarafımıza ulaştırılması beklenmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

  • Liberty Sigorta Temsilcisi01 Mart 2016

    Sayın Yetkili, Dosya Numarası: 957667 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön