30 Aralık 2013

Liberty Sigorta Servis Ücretini Ödemiyor!

Hayatımda bu kadar rahat vurdumduymaz karşısındaki insanın mağdur olmuş mu olmamış mı umurunda değil. 20/10/2013 yılında kamyonetime evimin önünde park halinde geri geri geldiler vurdular. Karşı tarafın sigortası Liberty Sigorta tutanak ile bildiri yapılmıştır. Aracım yapılmak amacı ile anlaşmalı tamircilerine çekildi parça sıkıntısının olduğunu bunu servisten başka hiçbir yerde bulunmadığını ve bulamayacaklarını ısrarla söylememize karşılık 2 ay arabam tamircinin önünde yatmıştır.

Tamirci servis aracılığıyla fiyat çıkarttık. Anlaşmalı tamirci meblanın yüksek olduğunu karşılayamayacağını beyan etti. Araç şuan bitti tarih oldu 30/12/2013 bir gün sonra 2014 halen rahatlar çünkü ödeme yapamıyorlar. Bizde mağduruz.

Özkan 669 Okunma

Cevaplar

  • Liberty Sigorta Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Dosya numarası: 880500 Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur. Aracınızda 20.10.2013 tarihinde meydana gelen kaza sonucu 880500 numaralı hasar dosyası açılmış ve eksper atanmıştır. Aracınızın ilk ekspertiz çalışması, aracın onarımı için bırakmış olduğunuz Şirketimiz ile anlaşması bulunmayan Yüksel Otomotiv’de yapılmış, hasarın giderilmesi için değiştirilecek parçalar ve işçilik hususunda servis ile mutabakata varılmıştır. Ancak, servis parça teminini sağlayamamış ve onarım işlemini gerçekleştirememiştir. Bunun üzerine sürece destek vermek amacıyla aracınız, sizinle mutabık kalınarak Şirketimiz ile anlaşmalı yetkili servis olan İmam Kayalıoğulları Otom. A.Ş.’ye çekilmiştir. Araç 2006 model olduğundan, yetkili servis, parçaların temininin yurt dışından sağlanması gerektiğini, bunun zaman alacağını iletmiş sizinle mutabık kalarak distribütör firmaya parça siparişi vermiştir. Parça temini sonrasında araç onarım işlemi 20.12.2013 tarihinde tamamlanmış, ekspertiz raporunun tarafımıza ulaşması ve gerekli onarım kontrollerinin yapılmasının akabinde, tazminat tutarı, vekil olarak tayin edilen Sayın Fulya Gölge’nin banka hesabına 31.12.2013 tarihinde EFT marifeti ile ödenmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

  • Liberty Sigorta Temsilcisi30 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, Dosya numarası: 880500 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön