Liberty Sigorta Ödeme Yapmıyor.

Mehmet Ali D. |

En başta şu numaralı şikayetiniz şuraya iletildi diyecekseniz dosya No. 95***5, bir yere iletmeyin kardeşim, Liberty dünya çapında ün yapmış, başarılı bir sigorta şirketidir. Türkiye hariç. 21.02.2016 tarihinde sabah saat 07:23' de uyuyan bir şoförün arkadan çarpması sonucunda arabam pert oldu.

Sonrasında enka diye bi şirket arıyor sizi, bunlar şirketinizin size karşı tuttuğu avukatlar ya... Günler sonra Go**H*** hanımla laf mücadelesinden bıkıp, diyorum peki, para istemiyorum, 32 liraya arabamın aynısından bana alın getirin.

Cevap; Şirketiniz böyle çalışmıyor, peki diyorum bana alabileceğim bir yer gösterin o paraya, ben alayım.
Cevap: Şirketiniz böyle çalışmıyor. 36 gün sonra ben kendi arabamı kendim satıyorum. Adamlar küfür eder gibi bana para gönderiyorlar bir de Samsun bölge müdürü nasılsınız ben de iyiyim diye arıyor. 23 yıl 1 kaza yazık..

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  15:45

  Sayın İlgili,

  Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur.

  Aracınızda meydana gelen kaza sonucu 958625 numaralı hasar dosyası açılmış ve eksper atanmıştır.

  Yapılan ekspertiz çalışmasının ardından aracınızın ağır hasarlı olduğu anlaşılmış ve pert işlemleri başlatılmıştır. İmzalı mutabakatın tarafımıza ulaşmasının ardından aracınız sovtaj değeri üzerinden tarafınıza terk edilmiş olup, tazminat tutarı 15.03.2016 tarihinde hesabınıza yatırılmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.


  Saygılarımızla,

  Liberty Sigorta A.Ş.

 • Mehmet Ali D.
  29 Mart
  18:14

  Cümle üç kelimeden fazla olunca anlayamıyorsunuz değil mi... Şikayetin ilk cümlesinde ne yazıyor birkaç defa daha okumanızı tavsiye ederim. Bu sayfada yazılanları ingilizceye çevirttirip posta yoluyla liberty nin yurt dışındaki ana merkezine göndereceğim. Hepinize selamlar saygılar (!) bu şikayetteki iddialar gerçek olmasaydı liberty şirketi, adını karaladığım / iftira attığım için bana çok iyi bir tazminat davası açabilirdi. Söylediğim her şey olduğu gibi gerçektir. Sesimi duyurmama imkan sağladığı için, Şikayet Var sitesine bir kez daha teşekkür ediyorum. Benim yazdığım başlığı değiştirdiği için de teessüf ederim. :) iyi ki varsınız.

 • 29 Mart
  09:49

  Sayın Yetkili,

  Dosya Numarası: 958625

  Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir.

  Saygılarımızla,

  Liberty Sigorta A.Ş.