10 Eylül 2013

Liberty Sigorta Aracımın Dosya Durumu Hakkında Bilgi Vermiyor!

21.08.2013 tarihinde aracımla bir trafik kazası geçirdim. Aracımı Liberty Sigorta tarafından hem kasko hemde trafik sigortası yaptırmıştım. Aracımı yetkili servise çektikten sonra eksper 22.08.2013 tarihinde incelemesini yapmış ve Liberty Sigortaya 27.08.2013 tarihinde dosyayı gönderdiği beyan etmekte. Ben ise yaklaşık 20 gündür dosyanın durumu hakkında hiçbir bilgilendirme almadım ve sigorta şirketinden hiç kimse tarafıma bilgi vermedi.

Bu durum ne zamana kadar devam edecek. Aracım ağır hasarlı olduğu ve bir yılını doldurmadığı için Pert (Tam Hasarlı) işlemi yapılmasını istiyorum. Bu arada arabasız kaldığım için çok mağdur durumdayım işe yürüyerek gidip gelmekteyim.

Fahrettin 307 Okunma

Cevaplar

 • Liberty Sigorta Temsilcisi04 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, Dosya no:873693 Sigortalımızın mutabakatı onaylamasının ardından yasal işlemlerin tamamlanması beklenmiş, dosya işlemleri tamamlanarak 04.10.2013 tarihinde 28.700 TL Sayın Fahrettin Koç'un banka hesabına EFT marifeti ile ödenmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

 • Fahrettin 04 Ekim 2013

  Yaşanan bu süreçte şunu anladım ki sigorta şirketleri ağacı hep kendi tarafına yontuyorlar. Müşteri memnuniyeti diye bir şey sadece lafta kalıyormuş. Binlerce lira para verip yararlanmaya çalıştığımız hizmetlerin karşılığını alamıyoruz. Allah biz tüketicilere yardım etsin, bu ve bunun gibi şirketlere muhtaç etmesin. Bir daha bu tür şirketlerle ve kuruluşlarla çalışmayacağım. Bu arada Şikayetvar.com ailesine TEŞEKKÜR ederim.

 • Liberty Sigorta Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Dosya no:873693 Şirketimize yapmış olduğunuz şikayet kaydı değerlendirmeye alınarak aşağıdaki tespitlerde bulunulmuştur. Aracınızda 21.08.2013 tarihinde meydana gelen kaza sonucu 873693 numaralı hasar dosyası açılmıştır. Yaptırılan ekspertiz sonucu aracın onarılmasına karar verilmiş, sonrasında talebinize istinaden ağır hasarlı araç uygulaması çerçevesinde piyasa rayiç değer çalışması yapılarak, bedel tespit edilmiştir. Pert işlemlerine başlanabilmesi için rayiç bedel mutabakatının sigortalımız tarafından onaylanması beklenmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

 • Liberty Sigorta Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Dosya numarası: 873693 Konu, ilgili birime iletilmiştir.Son durum yazılı olarak sitenize iletilecektir. Saygılarımızla, Liberty Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön