18 Şubat 2013

Libelle Ürün Çok Kullanışsız!

Libelle marka temizlik robotu aldım aldığım günden beri süpürgenin hortumunu değiştirdik her defasında borularının takılma yeri olan düğmeler arızalanıyor. Ayrıca ben çok temiz ve titiz biriyimdir buna rağmen süpürgemin emiş gücü çok düşük aldığım günden beri söylüyorum fakat satıcı kişi size öyle geliyordur diyor. Tanıtım ürünü halıya yapışıyordu. Benimki yapışmıyor.. watt çok düşük. Ayrıca fırçası devamlı bozuluyor. 1600 tl verdiğim ürün tam bir vasat.

Hülya 742 Okunma

Cevaplar

  • Hülya06 Nisan 2013

    Süpürgem çekmiyor ve hala bir yetkili gelecek. 1600 tl lik süpürge düşünebiliormusunuz halıya yapışması gerekiyorken çekmiorrr.....!!! ne gelen var ne giden çalışanlarınız ürün pazarlaması yapmaktan ürünün sorunlarıyla ilgilenmeye zaman bulamıyor...İyiki bütün yasal haklarımın farkındayım iyiki bilinçliyim..

  • Libelle Temsilcisi12 Mart 2013

    Konuyla ilgili yardımcı olmak amaçlı müşterimiz arandı ama ilk telefonları açılmadı daha sonra ise ulaşıldı. Müşterimiz daha önce hortumun ve aparatlarının sürekli değiştirdiğini belirtmesi üzerine kayıtlarımız incelendiğinde bizim tarafımzdan servis talebi olmuş fakat bu ise; ne hortum'dan kaynaklı nede diğer aparatlarından kaynaklı, çekim gücü ve dirsek kısmı ile ilgli gidilmiş ve arızası giderilmiş. Şuanda müşterimiz arandı ve durum teyit edildi, fakat müşterimiz yanlış kişiler ile irtibata geçtiği için sorun yaşamış. Şuanda müşterimiz ile irtibata geçerek genel kontrol amaçlı evine sevis yönlendirildi. Şikayetin tamamen kaldırılmasını rica ediyorum..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön