04 Eylül 2013

Libelle-Merkür Ev Aletleri İcra Takibi Hala Devam Ediyor!

Dünya Pazarlama burada bana nisan 2012 tarihinde yalancı tehditçi olarak suçlamalarda bulundu bizi icraya verdi. Bizim imzalamış olduğum senetleri gönderdi. İşin ilginç yanı ben nisan 2012 de cayma hakkı kullanmak için dilekçe gönderdim. Bu sitede şikayet yazdım. senetlerde ki tarihler ise temmuz 2012 ye ait ve başkası tarafından atılmış.

Kapıdan satış kanunu gereği tüketici kendi atması lazımdır. gelen senet örneklerini ve benim buradaki nisan 2012 şikayetimi incelediğinizde demek istediğimi göreceksiniz. Hala icra takibi devam etmektedir. Eğer bu site olmasa işimiz çok zordu.

Yunus 586 Okunma

Cevaplar

 • Libelle Temsilcisi07 Eylül 2013

  Yunus beye ile yapılan görüşmede cihazdan sorun yaşamadıklarını kendisinin genelde şehir dışında olduğu cihaz annesinin adına kayıtlı olduğu yunus bey iade etmek istediğini bunla ilgili elindeki evrakları olduğunu uşağa döndüğünde evrakları şirketimize yollayıp şirket avukatımız tarafından incelenip.Şirketimizin yapması gereken işlem varsa yapabileceği yoksa icra takibinin devam edeceği. bilgisi verildi .

 • Yunus 06 Eylül 2013

  telefonum 7/24 açıktır. tbs hukuk ile defalarca ben temasa geçtim fatma karaca ile temasa gectim. bir sonuç alamadık insanları aradık ulaşamadık diye yanlış yönlendirmeyiniz. t b s hukuk 68 adet sms attı iki hattımada

 • Libelle Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimiz tekrar arandı telefonu çalıyor fakat telefonu kapalı ve kayıtlarınada ulaşamadığımız için yardımcı olamıyoruz. Bilgilerinize...

 • Libelle Temsilcisi05 Eylül 2013

  yunus beyin cep kapalı olduğundan iletişime geçilemedi . Yunus bey mesai saatlerimizde telefonu açık olursa iletişime geçip sorunu ile ilgilenilecek tir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön