21 Ocak 2014

LG'nin Müşteriye Satış Sonrası Verdiği Değer Bu Mu?

Yaklaşık 1 yıl önce aldığım LG nexus 4 telefonumu ekran çatlaması, açma kapa tuşunun tam çalışmaması ve kulaklığın yuvaya tam oturmaması nedeniyle LG Servis İstanbul–Vınt Elektronik'e yolladım. Telefonla birlikte yolladığım notta ekranın yapılmasını istemiyorum, sadece diğer sorunların halledilmesini istiyorum diye belirtmeme rağmen bana 450 tl civarında bir servis ücreti olacağını söylediler.

Kendilerine ekranın yapılmasını istemediğimi, sadece açma kapama tuşu ve kulaklık yuvasının halledilmesi istediğimi belirttim ve kendileri de bu durumu kabul ettiler. Bugün kendilerini aradım ve telefona hiçbir işlem uygulanmadığını öğrendim, 45 gündür hiçbir şey yapılmamıştı telefona.

Semih 524 Okunma

Cevaplar

  • Semih10 Haziran 2014

    LG firmasını ve yetkili teknik servisi bugün itibariyle tüketici heyetine şikayet ettiğimi, buradan kendilerine bildirmek istiyorum. Hakkımı hukuki yollardan arayacağım. İyi günler.

  • Semih31 Ocak 2014

    Hiç bir telefon numarasını aramak zorunda değilim, sizin müşteriye nasıl değer verdiğinizi tüm sosyal ortamlarda farklı dillerde de elimden geldiğince, işimi gücümü bırakıp duyuracağım. Vintek, telefonumu yaptık diye yolladı ancak hiçbir işlem yapmamış telefona, kalitesizliği geçtim artık yalan da söylemeye başladılar. Siz de bana kalkıp şu numarayı aramanız gerekiyor diyorsunuz, LG'yi tercih ederek yanlış yapmışız İyi günler!

  • LG Mobile Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön