10 Nisan 2014

LG'nin Değişim Yaptığı Televizyonum Arızalandı

Daha önce 42La690s model TV ile sıkıntı yaşayıp burada dile getirmiştim. 1 haftalık TV bozulmuş ve 2 hafta sonra yenisi ile değiştirebilmişlerdi. Değişen TV 2 ay sonra yine arızalandı. 5/04 tarihinde Call Center'i aradım ve 07/04 tarihinde servis gelip TV'yi aldı. Servis ertesi gün aranacağımı söyledi. Kimse aramadığı için hem servisi hem Call Center'ı aradım fakat hala cevap yok.


Gerçekten çok sıkıntıya soktular beni. Şimdi buraya firma yetkilisi gelip 444'lü no'yu aramamı söyleyecek. O yazmadan söyleyeyim bir çok defa aradım ben. Fakat ne servisten ne de call center'dan dönüş yapan yok. LG markasına hiç kimse bu kadar zarar veremezdi.

Serkan 270 Okunma

Cevaplar

  • Serkan17 Nisan 2014

    Önceki şikayette "Şimdi buraya firma yetkilisi gelip 444'lü no'yu aramamı söyleyecek. O yazmadan söyleyeyim bir çok defa aradım ben. " diye yazmışım. Yahu insan en azından yazdığımız şikayeti okur dimi?

  • LG Temsilcisi17 Nisan 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Serkan14 Nisan 2014

    Lg markasını reklamlarda gördüğüm zaman sinirleniyorum. Ağzı ile kuş tutsalar bana yaranamazlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön