28 Ağustos 2013 #1980039

LG'de Garanti Yok!

LG çamaşır makinesi kapağının arkasındaki lastiğin deforme oldu . Gelen yetkili servis çalışanları
kapak lastiğinde çıkan her sorunların kullanıcı hatasından kaynakladığını belirtip, sorunun garanti kapsamında değerlendirilemeyeceğini tarafıma iletmişlerdir.


Makinede haddinden az çamaşırım olduğunu ifade etmeme rağmen , ısrarla makineye gereğinden fazla çamaşır yüklememden kaynaklandığını ifade eden personeliz , beni suçlu durumuna düşürmüştür. Konuyu Tüketici Hakları Başkanlığına bildirmiş olmakla beraber, toplam tutarı yüksek olduğundan , tarafınıza dava da açacağımı, hakkımı sonuna kadar arayacağımı bildirmek isterim.

Selin 230 Okunma

Cevaplar

  • LG Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Selin28 Ağustos 2013

    Merhaba, Kapak lastiğini kafalarına göre garantiden çıkartmışlar. Kimse bu tuzağa düşmesin. Kanun aşağıda. Sanayi malı üreten ya da ithal eden firmalar, ürünleri için en az bir yıl garanti vermek zorundalar. Bu garanti de, ürünün tüm parçalarını kapsamak zorunda. * Bazı parçaları garanti kapsamında tutup, bazılarını garanti dışında bırakamazlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön