24 Haziran 2015

LG TV Yazılım Hatası!

Aldığım LG televizyonda haftanın her Pazartesi seçilen kanalda kayıt yapmasını "programladığım da" Pazar günüde kayıt yapıyor. Bu sorunu bildirdiğimde LG televizyonlarda yazılımdan kaynaklanan bu hatanın olduğu kabul edildi. Yazılımın düzeltilmesine çalışıldığı bildirildi. Fakat 1 aydır herhangi bir düzelme olmadı.


Sorunun sadece Türkçe versiyonunda mı yoksa tüm ürünlerde mi olduğunu sordum. Bu soruyu mail ile sormamı istediler. Mail ile sorduğumda cevap vermeden soruma "tamamlandı" ibaresi konuyor. Bu davranışı LG gibi bir firmaya yakıştıramıyorum.

Erdal 1.160 Okunma

Cevaplar

  • Erdal04 Temmuz 2015

    Sorun hala çözülmedi. Basit bir yazılım hatasının LG firmasınca bu kadar uzun sürede çözülememesi çok garip. Ben sorunun merkeze iletilmediğini düşünüyorum. Zaten sitedeki hemen hemen tüm şikayetler "çağrı merkezini arayın" denilerek geçiştirilmiş. Siteniz de bunu cevaplandı olarak kabul ediyor.

  • Erdal26 Haziran 2015

    Çağrı merkezini aradım. Sorunla Cengiz bey ilgileniyormuş, sorun Koreye iletilmiş cevap bekleniyormuş. Umarım doğru söylüyorlardır.

  • LG Temsilcisi24 Haziran 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön