14 Eylül
#12598073

LG TV Ayıplı Mal

LG markasından bir TV aldım internet üzerinden. Televizyon daha 6 ay kullanmadan ekranda hata verdi bozuldu 6 ay ömrü olmayan TV 'yi sattılar. Sonrasında garantiden değişim yapılacak denildi. Bayi de bu TV' nin yeni üretimi yok diye bana para iadesi yaptılar ve taksiyle almıştım. Bana tutarı tekrar 3 taksitle yatıracaklarmış!


LG bayinin üzerine atıyor ama kusura bakmayın o TV 'yi bayi değil siz yani LG üretti. O yüzden malınızın arkasında duramıyorsanız bu ülkede iş yapmayın kandırmayın insanları. Ben bu yıl aynı TV 'yi en az 2.000 TL fazla para verip almam gerekiyor resmen beni zarara uğratıyorsunuz. Ya eş değer ya da bir üst modelini vermek zorundasınız ayıplı malınıza sahip çıkın!

Özcan Özcan 1.725 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özcan14 Eylül

    Rezil ettiniz beni maddi çok büyük zarara uğrattınız daha da evime ve yakınlarıma LG nin yan sanayisini bile sokmam gittim Samsung aldım. Yazıklar olsun parayı yoldan mı topluyoruz? Ürünün devamı yoksa sizin hatanız arıza yapması bana bir üst Veya eş değer başka tv yollasaydınız. Ödeyin benim fatura farkımı. Bu ülkenin insanlarını rezil edip bu ülkeden kazanç sağlamayazsınız mağdur edemezsiniz

Ziyaretçi Yorumları