19 Mart 2015
Yorum Yap
#3122686

LG Televizyonun Ekranında Sarı Leke Oluştu

İstanbul Bilişim'den aldığım LG Marka TV'de aldığımız gibi ekranda büyük sarı lekeler olduğunu gördük. Servise bildirdik bunun sürekli yaşandığını söylediler ve yeni ekran taktılar.


Şimdi cihazımızın garantisi doldu ve aynı problem yine başladı. Bu anladığınız üzere bir kullanıcı hatası değildir. Aynı problem cihazda yeniden
oluşmuştur. Bu bir sistem hatasıdır. LG bizim için bu konuda bir şey yapabilir mi? Şuan mağdur durumdayız. Herhangi bir kullanıcı hatası yoktur.

Ersoy 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Ersoy23 Aralık 2015

    Bu LG TV lerde ekran sararma sorununun ısınmadan kaynaklı olduğunu bir başka marka TV yetkili servisinin sayesinde öğrendim. Yani arkadaşlar LG TV de ekran sarardığı için gelip ekran filmini değiştiriyorlar. Ama çözüm değil bu. Isınmaya çare bulamıyorlar. Yani o an sadece durumu kurtarıyorlar. Sonrasında 5-6 ay sonra durum yine aynı hal. Yedek parçanında garanti süreci sanırım 5-6 ay. :) LG TV mizin ekranı sarı lekelerle dolu TV yi değiştireceğiz sanırım. Ama daha da LG marka TV satın almam. Yazık.

  • Ersoy29 Temmuz 2015

    LG den problemimiz ile ilgili dönüş yaptılar. İşin ilginç yanı 2012 yılında aldığımız TV 2011 yılında bize satılmış görünüyor. burada bir üç kağıt var hadi orayı çözemedim:) Bu firma garanti süreci içerisinde cihazımızı tamir etmiş ama servisin başarısızlığı sonucu ekran sorununu anlayamadığından ve gelişigüzel tamir ettiğinden dolayı garanti bitiminde tekrar aynı arıza çıkmıştır. LG ürünün ayıplı olduğunu kabul etmiyor. Teşekkürler LG. demek ki Cihazlarınız 3-4 yılda pert olabiliyor. Kusura bakmayın ama o kadar da zengin değiliz.

  • LG Temsilcisi19 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler