05 Nisan 2013 #1726524

LG Televizyonumun Ekran Sorunu Var!

Aralık ayında Kliksa'dan 47lm760s serisi bir tv aldım. Aldığım günden itibaren tv de özellikle gri tonlarda aşırı belli olan LG logosunun üstünde bir leke ve maçlarda, maçı seyrederken çekilmez hale getiren gölgelenmeler meydana geliyor. Şikayetimle ilgili iki kez servisin eve gelmesine rağmen ve en az 6-7 kez LG merkezi aramama rağmen bu hataların normal olduğunu ve bunları hata olarak kabul etmediklerini bana iletip istediğim yere kendilerini şikayet edebileceğimi bildirdiler. Ayrıca çağrı merkezinden teknik bir elemanla görüşme isteğimi hiç dikkate bile almayıp ilgilenmediler. LG acaba bu hataların olabileceğini ürünü satarken müşterilere söylüyor mu.

Muhammet 254 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet10 Nisan 2013

    05. 04. 2013 tarihinde panel arızası ile ilgili yazdığım şikayet yazısı ile ilgili firmanın şikayetiniz ile ilgili işlem başlatılmıştır cevabına rağmen, cevap maalesef fiiliayata dönüşmedi. Firmadan ne arayan var ne soran. Zannedersem Lg , yapılan bütün şikayetlere baktım hep aynı cevabı veriyor fakat hiçbir şey yapmıyor. Lütfen rica ediyorum firmadan , müşterilere bağırmadan, hakaret etmeden, müşteriyi adam yerine koyarak biri beni arasın, şikayetimi dinlesin ve tv min arızasız olduğunu bana anlatsın bu da yeter. Fakat eminim Lg bunu da yapmayacak.

  • LG Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz ; Konuyla ilgili şikayetiniz işleme alınmıştır. Teşekkür ederiz. LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 6 543 www.lg.com/tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön