18 Şubat 2014

LG Televizyonumda Görüntü Problemi Var

LG TV'mi 2 sene önce aldıktan 3 ay sonra başlayan problemim halen devam etmektedir. TV çoğu zaman olağan çalışırken ara ara sıklaşmakla beraber seste problem olmadan ekran görüntüsü az az kararıp geri gelmekte ardından tamamen siyahlaşmaktadır. TV'mi aldığım günden beridir istediğim gibi kullanamadım.


Memnun değilim, hiç olmadım. 3 defa resmi olarak bir o kadar da tarafımdan LG servisine götürülmüştür. Bir türlü sorunu çözmediler. 4 ay kadar önce TV'mi 2 ay kadar serviste İstanbul'da beklettiler. 10 gündür zaman zaman ancak gittikçe artan şiddette aynı problem tekrar başladı. Talebim bir türlü düzen almayan TV'min Tüketici haklarına göre yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Özgür 909 Okunma

Cevaplar

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı07 Mart 2014

    Her ne kadar sorunuma internette şikayet yolun başvurduktan sonra çözüm bulmuş olsalarda sonuç olarak yapılan işlemlerden memnun kaldım. Ürün değişimi gerçekleştirildi. Sonunda olması gerekeni yapabilen ilgililere teşekkür ederim.

  • LG Temsilcisi07 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön