04 Haziran 2013
Yorum Yap
#1833981

LG Televizyonum 16 Saatte Bozuldu!

Denizli Teras Park Gold mağazasından 31.05.2013 tarihinde akşam üstü saat 18.30'da LG marka 42 ML 660S Televizyon aldım ,01.06.2013 tarihinde evime kuruldu 02.06.2013 tarihinde sabah arızalandı.Yetkili servis içine su kaçtığını belirterek suçlu beni gösterdi ve ürün değişiminin olmadığını tamir masrafının da benim ödeyebileceğimi söyledi.


Benim aldığım bu TV evimde toplam 17 saat kaldı . Evde çocuk yok nem yok suyla silen yok su atan yok.Ben bu ayıplı ürünün tamirini değil değişimini istiyorum, LG merkezden bugün bir çözüm gelmezse gün içinde acilen dava açacağım.

Recayi 512 Okunma

Cevaplar

 • Recayi14 Temmuz 2014

  2013 temmuz ayında Lg Türkiye ve Gold Mağazalarına açmış olduğum dava bilirkişi incelemesi ve görülen dava sonucu geçen hafta paramın yasal faizi ile iadesi ve müşterinin kullanıcı hatasının olmadığı yani ürünün ayıplı ürün olduğu şeklinde sonuçlandı .LG ve Gold mağazası 1870 tl Tv'nin ücreti ve faizi,bilirkişi ücreti(250 tl) ve harç ücreti(130 tl) olmak üzere her ikisine de icra takibini başlatarak alacağım. Ayrıca 1 yıl boyunca 8 kez işimi gücümü bırakarak mahkemelere giderek davamı takip ettim ancak hem LG Türkiye hem de Gold Mağazalarının avukatları mahkemeye sürekli mazeret bildirerek(3 er Kez) 1 kez olsun katılmayarak davanın nedensiz bir şekilde uzamasına neden olmuşlardır. Bu konularda dava açan veya açmayı düşünenler bu firmaların ilgisizlikleri konusunda sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum

 • Recayi06 Aralık 2013

  Benim konu ile ilgili LG ve Gold mağazasını Denizli de mahkemeye verdim ancak nedense suçlu firmaların yaklaşık 5-6 avukatı mahkemeye mazaret bildirerek gelmediler ve dava 20 Aralık 2013 tarihinde atıldı inşallah gelirsiniz de orada kim haklı kim haksız görüşürüz.Amacınızın ne olduğu belli,mahkemeyi uzatarak tüketicinin psikolojisinin bitirerek davadan çekilmesini bekliyosunuz ancak davayı kaybetsem bile arabamı satacağım ve sizi bir üst mahkemeye sikayet edeceğim..Taki haklılığımı ispatlayana kadar..

 • Recayi06 Aralık 2013

  Bir daha LG markasının yanından bile geçmem ve alacak bir çok arkadaşımı da uyardım sizin markanızı aldırmadım..

 • LG Temsilcisi15 Haziran 2013

  Sayın Müşterimiz; Konuyla ilgili şikayetiniz işleme alınmıştır. Teşekkür ederiz. LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 6 543

 • Recayi11 Haziran 2013

  LG firmasına ve Gold Mağazalarına 10 haziran 2013 itibariyle Denizli Tüketici mahkemesinde dava açtım,sonuç itibariyle LG ben haklıyım diyor ama mahkemede görüşeceğiz kim haklı kim haksız ve mahkeme sonuçlandıktan sonra da durumu burada bildireceğim.

 • Recayi06 Haziran 2013

  Sonuçta benim 1 gün dahi kullanamadığım televizyon arızalı çıktı.Denizli Lg servis ve Gold mağazası tarafından ben suçlu bulundum ve haklıyken haksız olmak durumu beni çok üzdü. Bundan dolayı da bugün yasal işlemlerimi tamamladım ve LG markasına ve Gold mağazasına maddi ve manevi tazminat davası ayrıca ürünün değişimini de istemiyorum artık ve bu sonuçla parasını yasal faiziyle tazmin yoluna gideceğimi belirtmek istiyorum. Bir daha Lg markasının yanından bile geçmem çünkü müşteri memnuniyeti diye bişey söz konusu bile değil kaç gün oldu hala zahmet edip de aramadılar.

 • Recayi04 Haziran 2013

  Sonuçta benim 1 gün dahi kullanamadığım televizyon arızalı çıktı.Denizli Lg servis ve Gold mağazası tarafından ben suçlu bulundum ve haklıyken haksız olmak durumu beni çok üzdü. Bundan dolayı da bugün yasal işlemlerimi tamamladım ve yarın sabah LG markasına ve Gold mağazasına maddi ve manevi tazminat davası ayrıca ürünün değişimini de istemiyorum artık ve bu sonuçla parasını yasal faiziyle tazmin yoluna gideceğimi belirtmek istiyorum. Birdaha Lg markasının yanından bile geçmem çünkü müşteri memnuniyeti diye bişey söz konusu bile değil..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler