19 Ağustos
#12442352

LG Televizyon Kendiliğinde Ayağı Kırıldı!

16.08.2019 saat 16:30 civarı live chat de arkadaşın yönlendirmesi neticesinde bu postayı atıyorum. İki hafta kadar önce TV standında bulunan TV'yi eve geldiğimizde yerde bulduk. Alt ayak stant ta duruyor TV yerdeydi. Panel içten kırılmış ses var görüntü yok. Live chat deki arkadaş kronik bir sorunun ln serisi modellerde olmadığını söyleyerek ücretli servis alınabileceği konusunda bilgi verdi. Yaptığım araştırmada LG TV' lerde böyle bir sorun olduğu sıklıkla la serilerinde görüldüğü fakat ln serisinde de bu sorunun olduğu farklı şikayet sitelerinde bulunmaktadır.


Live Chat deki arkadaşa da şikayet linklerini atmıştım. Gelelim konuya. Yetkili servisi arayarak çağırdık konuyu anlattık. Gelme zahmetini bile göstermediler. Bu evi kışları kullanıyoruz. İki tane 3 yaşlarında çocuğumuz var. Bu TV biz evde olduğumuzda düşseydi ne olurdu. Bende Teknik bir işte çalışmaktayım.


LG markasını özellikle televizyonlarını bir çok kişiye tavsiye ederek almaları konusunda teşvik etmiş bir kişi olarak ve tüketici kanununun vermiş olduğu haklar doğrultusunda en kısa sürede tarafıma bilgilendirme yapılmasını rica ederim.

Hakan Hakan 3.466 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları