08 Ağustos
#12400000

LG Televizyon Arızası!

LG televizyonum 2019 Ocak ayında arızalandı arızası ses olup görüntü olmamak servis çağırıp 1,400 TL karşılığı arıza yapıldı.
Şimdi ise aynı arıza tekrarlandı arıza tamamen aynı dolayısı ile şimdi ise 900 TL istenmekte, yapılan açıklama o zaman ana ekran şimdi ise LED panel arızalanmış farklı olduğu iddia edilmekte.


27/07/2019 tarihinde yine ilgili Kağıthane İstanbul servisi almıştı ve hala orada beklemektedir, aynı arıza olmasına rağmen bir 900 TL daha ödemek istemiyorum.


Aynı tip ekran ve markadan evde bir televizyonum daha bulunmaktadır yaklaşık 1 yıl önce oda arızalanmıştı yine servis ile yaptırdım her iksi de hatırladığım kadarı ile 4-5 yıllık çok eski olmayan televizyonlardır.


Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde hukuki yollara Tüketici Mahkemesi'ne başvurmak zorunda kalacağım.


2 aynı marka televizyon her 2 sinede arıza vermiştir yaklaşık ikisine 3,000 TL'ye yakın tamir ücreti ödenmişti ve halada 900 TL talep edilmektedir.

Tahsin Tahsin 3.435 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tahsin08 Ağustos

    Bir önceki şikayetim geçerli televizyonum hala yapılmadı ve serviste arızanın giderilmesi için artı 900 TL daha istenmekte bende daha önce aynı arızadan dolayı 1,400 TL ödedim ve ücretsiz yapılmadan geri teslim almıyorum servisten. bu konuda hukuki tüm haklarımı kullanacağım Tüketici Mahkemesi'ne dava açaçagım. televizyonum ücretsiz tamir edilmedikçe teslim almayacağım 20 gündür televizyonum yok bu mağduriyetim içinde haklarımı arayacağım geri olumlu dönüş olmaz ise

  • Tahsin08 Ağustos

    Bir önceki şikayetim geçerli televizyonum hala yapılmadı ve serviste arızanın giderilmesi için artı 900 TL daha istenmekte bende daha önce aynı arızadan dolayı 1,400 TL ödedim ve ücretsiz yapılmadan geri teslim almıyorum servisten. Bu konuda hukuki tüm haklarımı kullanacağım Tüketici Mahkemesi'ne dava açacağım. Televizyonum ücretsiz tamir edilmedikçe teslim almayacağım 20 gündür televizyonum yok bu mağduriyetim içinde haklarımı arayacağım geri olumlu dönüş olmaz ise

Ziyaretçi Yorumları