16 Haziran 2015

LG Süpürge Kendi Kendine Kapanıyor

2014 yılının aralık ayında LG vn7320nnt model elektrik süpürgesi aldık, ilk aylarda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Ancak son zamanlarda kendini kapatmaya başladı. 3 dk çalışıyorsa bir daha açmanız mümkün olmuyor.

Bununla ilgili LG genel merkezi dahil aramadığımız yer kalmadı. Sonuç sıfır. Kısaca ne haliniz varsa görün dendi bize üstelik tüketici haklarına gideceğimizi söylediğimizde siz bilirsiniz gibi bir cevapla karşılaştık, üstelik ben cep telefonumda dahil LG markası kullanan ve çevreme de tavsiye eden bir kullanıcı olarak diyorum ki, LG mi? Bir daha asla. Büyüksün LG çok büyük.

Sema 1.474 Okunma

Cevaplar

  • Sema23 Haziran 2015

    Çağrı merkezinizi zaten aradık filtrelerin temizlenmesi gerektiğini söyleyip duruyorlar. İyide yani biz bu filtreleri 10 dakika arayla temizliyoruz zaten. Kısaca midemizi bulandırdınız artık şu an sadece televizyonumuz bozulmasın diye dua ediyorum. Anlaşılan o ki elektrik süpürgesi olduğu gibi televizyonda elimizde kalacak kesin

  • Sema16 Haziran 2015

    Çağrı merkezine de aradık servis de dahil olmak üzere, çağrı merkezindeki bayan filitrenin temizlenmesini söyledi ki biz her gün her iki filitreyide temizliyoruz. Bulduğunuz çözüm buysa ne yazık ki çok etkisiz. Ben artık televizyonun bozulmasından korkuyorum umarım bozulmaz da elimizde kalmaz sevgili LG televizyonumuz

  • LG Temsilcisi16 Haziran 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön