LG Sorunlu Sıfır TV'yi Değiştirmedi

Çağrı Çağrı 10 Ağustos 2019 13:24

LG markalı 50UK6470 uhd4K Televizyon aldım sizden ve ben bunu çeyiz için 03.12.2018 tarihinde aldım alamadan önce de müşteri hizmetlerine durumu anlattım. Kurulumunu uzun zaman sonra yapacağımı dile getirdim ve müşteri temsilciniz kesinlikle kutu açılmadığı takdirde hiçbir sorun olmaz dedi.

Şimdi ise yeni evliliğim olduğu için kurulum talebinde bulundum 08.08.19 tarihinde servis kurulumunu yapmak için geldi kurulum yaparken ön panel ile çerçevenin arası açık olduğunu fark ettik. Yani yeni açılmış televizyon sıkıntılı çıktı. Servis elemanından tutanak istedim ve değişimini istedim. Onarımı kabul etmedim sonuçta LG dünyanın en iyilerinden farkı kalitesi olan bir marka aldım ne sıkıntı yaşayabilirim diye düşünmüştüm fakat yanılmışım.

Servis elemanı yaptığı görüşme ile bana değişim olmadığını nedeni ise TV'yi alalı 6 ayı geçtiği için değişim yapılmıyormuş. Ben bunu kullanmadım paketini açmadım bana sıkıntılı TV geldi değişim yapmıyorlar. Mağazanın önünde böyle benzin döküp reklamınızı yapa yapa yakacağım o TV'yi.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler