06 Aralık 2013

LG Servisten Gelen Televizyonumun Arızası Devam Ediyor!

Yaklaşık 1 yıl önce aldığımız garantisi devam eden LG marka TV bu süre zarfı içerisinde 4-5 defa arızalandı. Arıza ses var görüntü yok şeklinde 3 defa servise gitti ve yaklaşık serviste kalma süresi her gittiğinde en az 15-20 gündü. Servis her defasında tamir edip getirdi ve 1-2 ay sonra aynı sorunu yeniden yaşadık. TV'miz en son arızalanmasında yani şuan servis de ve servis yine bize TV'yi tamir ettiklerini getirip teslim edeceklerini söylediler. Biz kabul etmeyip değişim talebini yaptık. Değişim talebinin onaylandığını söylediler ama 15 gün olmasına rağmen yeni TV'nin ne zaman teslim edileceği tam bir muallak.

Gülşah 205 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah09 Aralık 2013

    Sn.Yetkili; Konu ile ilgili her gün Çağrı Merkeziniz ve Teknik Servisiniz ile görüşmekteyiz zaten.Her gün görüşmemize rağmen hala ürünün teslimatı hakkında net bir bilgi alamadık.Her görüştüğümüz de bu hafta sonu deniyor ama geçen hafta da teslim alamadık bu hafta da hafta sonuna atıldı teslimat bekliyelim bakalım bu hafta sonu teslim edilebilecek mi!!LG firmasındaki bu rahatlık hiçbir firmada mevcut değil sanırım!!

  • LG Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür Ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön