18 Kasım 2015
Yorum Yap
#4221030

LG Servisi Adalara Sadece Kendi İstediği Gün Geliyor!

Vatan Bilgisayar'dan LG marka bir televizyon aldım ve ilk kurulum için servis talebinde bulundum; servis sadece cuma günleri Büyükada'ya geldiği söylüyor. Çalışan insanlarız, sadece gelip koliyi açacakla, hım televizyon çalışıyor deyip 10 dakikada gidecekler diye bütün gün çalıştığım yerden izin alamam.


Gebze organize sanayi bölgesinde çalışan biri olarak, Büyükada gibi Bostancı'dan 25 dakikada motorla gelmeye imtina eden siz iken benim ya bütün gün işe gitmememi ya da 35 km. yoldan gelip evde koliyi açın diye beklememi istiyorsunuz. Müşteri hizmetleri de çözüm üretemiyor, servislerine söz geçiremiyor. LG'nin servis hizmetinden hiç memnun değilim, bu yaklaşımla müşteri kaybedersiniz.

Mehmet 738 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Kasım 2015

    Çağrı merkezi zaten bu durumu bildiren, hiçbir çözüm üretilemiyor. Bu cevabı verenler de konuyu hiç araştırmadan yazmış. Son derece memnuniyetsizim verdiğiniz hizmetten.

  • LG Temsilcisi19 Kasım 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler