02 Aralık 2014

LG Kırık Ve Soyulmuş TV'ye Tutulan Servis Tutanağı!

LG 70'' TV satın aldım servisi kurulum için geldiğinde kutuda ki darbe sebebi ile olduğu yazılı raporu verdiler. Kutudaki darbe izi dedikleri yer (kağıt kartonlar yaklaşık 5,6 kat kağıttan oluşur) en üstteki reklam baskısı olan sıyrılmış.

Bunun resmini çekmiş gerekçede bunu göstermişler. LG servislerinden bunu istiyormuş, sadece resmini çekin. Kutunun içinde köpükleri sapasağlam ürün kutusunda bir şey yok üstüne üslük sağ üs köşesinde 5 cm genişliğinde bir sıyrık var.

Bunu kazımak özel bir çaba gerektirir. Bunu kutu kapalıyken yapabilmek mümkün değil köşedeki köpüklerin içerisinde yer alıyor. LG ye mail attım 10 gün sonra geri döndüler bir şey yapamayız. 8000 TL çöp oldu.

Muhammet 576 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet03 Aralık 2014

    Yapmadigimiz şeyi isteyin. karşımızda konuyu anlayıp çözüm üretebilecek kapasitede birisi olsa zaten buraya yazmadım. Ben sizden aklı başında bir servis gondermenizi ve ben yanında iken bana izah etsin o cizikler ve kırık o kutuda nasıl olur diye.

  • LG Temsilcisi03 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön