15 Eylül
#12599712

LG Kırık Televizyonu Değiştirmiyor!

Teknosa' dan 7200 TL ödeyerek bir adet 70um7450 TV aldım. Ürün Horoz Lojistik ile geldi dış kutusunda herhangi bir hasar olmadığı için teslim aldım. Daha sonra ürünü bir müşterime sattım ve gönderdim. Müşteri ürünü teslim aldı ve kurulum için LG servis çağırdı. LG evser servis gelip kurulum için TV' yi açtığında TV' nin kırık olduğuna dair rapor tuttu. Dış kolide herhangi bir hasar olmamasına rağmen resimleri çekip koli hasarlı raporu tutup gitmiş.


Ürün dış kutusunda herhangi bir hasar yoktur sadece TV nin kenarlarında tutmak için el girecek yerde sadece küçük bir köpük kırılmıştır. Bu da ürün tasıma sırasında tutmak için el girdiğinde kırılabilir. LG bu kırık köpüğe sığınarak değişim talebini red ediyor.


Ürün resimleri incelendiğinde asıl darbenin LG servisin iddia ettiği gibi TV 'nin üst kısmından değil alt kısmından aldığı görülür. Bu da demek ki ürün bana kırık geldi ve LG değiştirmeye yanaşmıyor. Buradan hakkımı alamazsam Tüketici Hakem Heyeti'ne ve Tüketici Mahkemesi'ne kadar gideceğim

Nebi Nebi 1.820 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler