21 Temmuz 2015

LG Kanal Listesi Silinmesi ve Müşteri Hizmetleri Yetkilisinin Konuşma Tarzı!

LG LED TV de 3 kez kanal listesi kendiliğinden silindi. Müşteri hizmetlerini aradım ve konu hakkında internet üzerinde çok şikayet var dediğimde onlar hatalı yükleme yapılmıştır diyerek hem lafımı kesip beni susturdu birde üstüne teknoloji özürlüsü gibi beni azarladı.


LG yetkilileri ismim M.. B.. Ç.. önce sattığınız malın ne gibi bir kusuru var ve yapılan şikayetlerin araştırmasını lütfen yapın ve müşteri temsilcilerinize lütfen üslup ve konuşma konusunda gerekli eğitimlerini tamamladıktan sonra müşteri ile muhatap olmaları konusunda tarafımla yapılan konuşmayı dinleyip ve benim gibi sayısı bayağı kabarık olan LG mağdurlarına sonuç ve çözüm yolu bulacağınıza inanıyorum.

Mehmet 1.110 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Temmuz 2015

    LG LED TV de 3 kez kanal listesi kendiliğinden silindi müşteri hizmetlerini aradım ve konu hakkında internet üzerinde çok şikayet var dediğimde onlar hatalı yükleme yapılmıştır diyerek hem lafımı kesip beni susturdu birde üstüne teknoloji özürlüsü gibi beni azarladı sayın LG yetkilileri ismim mehmet bayram çırak önce sattığınız malın ne gibi bir kusuru var ve yapılan şikayetlerin araştırmasını lütfen yapın ve müşteri temsilcilerinize lütfen üslup ve konuşma konusunda gerekli eğitimlerini tamamladıktan sonra müşteri ile muhatap olmaları konusunda tarafımla yapılan konuşmayı dinleyip ve benim gibi sayısı bayağı kabarık olan LG mağdurlarına sonuç ve çözüm yolu bulacağınıza inanıyorum...

  • LG Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön