07 Eylül 2017
Yorum Yap
#9361296

LG Garanti Bitiminde Ana Kart Yanması!

Yaklaşık 3 yıl önce Bimeks'ten 42 inç LG marka televizyon aldım. İlk geldiğinde internetten video izlemek istediğimizde bir iki dakika içerisinde bellek doldu uyarısı ile interneti kapatıyordu. Arkadaşlara sordum internetten araştırdım hafıza kartı tak dene düzelir dediler pek çok yol denedim ama düzelmiyor LG'lerde kronik sorunmuş, servislerin ve garantinin nasıl çalıştığını bildiğimden üzerinde durmadım zaten kullanan yoktu.


Son birkaç aydır da TV kafasına göre bir gün açılıyor bir gün açılmıyordu, interneti araştırdım yine bir başka kronik sorun olan garanti süresi dolunca yanan ana kart arızasıyla karşılaştım, servisi çağırdım TV'yi götürdüler ve ne ilginçtir ki 427 TL tutarındaki ana kart arızası çıktı. Anlaşılan LG garanti bitiminde bozulan parça imalatında uzmanlaşmış. Şikayetimle LG'nin ilgileneceğini zannetmiyorum.

Gökay Gökay 1.716 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökay16 Kasım 2017

    Beklendiği gibi sorun ana kart yanması çıktı ve ücreti tarafımca ödenerek tamir edildi, yine beklendiği gibi LG firmasından arayan olmadı, LG şaşırtmadı.

  • Gökay07 Eylül 2017

    Redaksiyon sürecinde kalan kısım silinmiş. Devamında LG nin konuyla ilgileneceğini zannetmiyorum ama bu mesajı olası tüketiciler için yazdığımı belirtmiştim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler