19 Kasım
Yorum Yap
#11169810

LG Fh4A8Fdhk4N Çamaşır Makinesi Pis Kokulu Yıkama!

LG' den satın almış olduğumuz fh4a8fdhk4n model 9 kg yıkama / 6 kg kurutmaçamaşır makinesinde yıkadığımız çamaşırlar yıkama sonrası kötü kokmaktadır.
Bu durumun yaşanması üzerine denemediğimiz deterjan ve yumuşatıcı kalmadı ama sonuç değişmedi. Çamaşır makinesi temizleyici kullandık o da fayda etmedi.
Sonrasında servis çağırdık fakat servis her geldiğinde farklı bir neden olabileceğini dile getiriyor. İlk geldiğinde sirkeli su ile boş çalıştırdılar, deneyin dediler, haftada bir kazan temizleme yapın dediler, hepsini yaptık fakat düzelmedi.


Bir sonraki servis çağırmamda kendilerine yeni yıkadığım çamaşırı da gösterdim, servise aldılar, kontrol ettiklerini ve sorun olmadığını söylediler. Yıkadığımızda çamaşırlar hala pis kokuyordu.


3. Geldiklerinde bir sürü olasılık söylediler hepsini denediğimizi söyleyince makinenin sıvı deterjanı desteklemediğini söylediler, bunu da ilk kez duydum. Çözüm bulmak yerine makine dışında akıllarına gelen tüm seçenekleri söylüyorlar. Toz deterjan kullanmaya başladık yine pis kokuyordu.


Siz deneyin yine düzelmezse, bilir kişi ile kontrol etmemiz gerekiyor dediler. Talep ettik, hala bekliyoruz. Makinenin garanti süresi geçecek, onlar bir çözüm üretene kadar.
Kaliteli olduğunu sanarak, diğer markalardan daha fazla para ödeyip aldım, şimdi de mağduriyetini yaşıyorum. Eğer bir çözüm bulamayacaklarsa, makinemin değiştirilmesini talep ediyorum. Garanti sürem içerisinde bir çözüm bulamazlarsa konuyu Tüketici Mahkemesi'ne taşıyacağım.

Halil 3.382 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler