06 Eylül
#12548003

LG Ersa Teknik Servis Sorunu

14/02/19 da ersa teknik tarafından LG Fh402vfnp3 811pnnaop735 çamaşır makinemiz kuruldu. Şu an su boşaltma sorunu yaşıyoruz. Yıkıyor son 15 dakika kala hata veriyor 0e hatası. Açıklamasına göre hortum kıvrılmış filtresi tıkalı olabilirmiş. Kontrol ettim filtreyi temizledim sorun devam ediyor. LG müşteri hizmetlerini aradım servis bugün geldi ve kontrol etti pompalama borusu sorunlu dedi ve ekledi eğer sizden kaynaklıysa 350 TL parça değişim ücreti alırız. Pardon bu cihaz garantili 6 ay olmuş kullanalı! Nasıl benden kaynaklı oluyor anlamıyorum. Kıyafetin pamukları bitrikmiş olabilirse nasıl benden kaynaklı olabilir! ? Daha açıp bakmadan bunu söylüyorsunuz ya cihaz bozulmuş olamaz mı? Cihazı alıncaya kadar 3 yıl garantili yağla balla sat şimdi.


LG servisi ersa teknik servisi aramamı sormamı söyledi eğer parça değişikliği istemiyor cihazı komple değiştirmek isterseniz Ersa ile görüşün 6 ayı geçmişse cihaz değişmiyor dedi. Ersa teknik ten A***** hanım yetkili olduğunu söyleyerek konuşmaya başladı. Bana hiçbir şekilde yardımcı olma niyeti olmayan insan o servis kayıt açmışsa yardımcı olamayız dedi. Makineyi kurulum yapan sizsiniz diyorum önce onu iptal edin tekrar LG ti arayıp bizi talep edin dedi 3 gündür bekliyorum 3 gün parça için 3 gün de A*** hanımın talebini bekleyeceğiz. Kaçıncı çağdayız ya. Aç internetini adım soyadımdan cihazı aldığım kimin kurulum yaptığına bak!


Ben garanti kapsamında olan cihazın parçasını değiştirip bir de üzerine para vermek istemiyorum


LG nin bu kadar kalitesiz insanlarla çalışmasına üzüldüm. Sonuna kadar uğraşırım ürünü aldıktan sonra memnun etmek gerekir alasıya kadar değil.

Emine Emine 2.527 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları