06 Eylül 2013 #1997703

LG Çamaşır Makinesi Sık Sık Arızalanıyor!

Biz Media Mark' tan 07.09.2011 tarihinde 104pneb00068 seri no bir LG çamaşır makinesi aldık. 899.01 TL' ye servisten gelip tüm şartlar uygundur diye , makinenin montajını yapıp gittiler ;fakat makine bir ay ay içinde kenarlarından çürümeye başladı ve arızalandı .


4 kez servis geldi ve yerinin uygun olmadığını arızalandığını bu nedenle paslanıp çürüdüğünü söylediler. 1 kez amortisörler değişti ve yine değişecek ben Etimesgut Tüketiciler Hakemine başvurdum , cevabı bekliyorum . Madem ortamı iyi değildi , neden o ortama kuruldu ve ortamın uygun olduğu onaylanıp gidildi . Şimdi sizce sorumlu kim? Montajı oraya yapan servis mi, yoksa onlara inanan biz mi?

Kader 370 Okunma

Cevaplar

  • Kader14 Eylül 2013

    Media Markt ve Lg 'ye ben daha evvelde şikayetimi bildirmiştim ve devam ediyor. 09.09.2013 tarihinde servis elemanları gelip gerekli tamir işlemini gerçekleştirdiler. Bunu yaparken de makine hakkında gereken ultra uçuk açıklamalarda bulundular .Dehşet içinde kaldım . Ben bir çamaşır makinesinin bu kadar zor mu hayatımı bu kadar çekilmez mi yaptığını yeni öğrendim. Makinenin her yerinin çürüdüğünü ortamın uygun olmamasından dolayı(iyi de bunu baştan siz kurdunuz neden ilk servis montaja geldiği zaman tüm şartlar uygundur bütün kutucuklar olumlu işaretlenip oraya montajı yapıldı? ) , efendim yer de eğim varmış yer eğimli olduğu için makine kayabilir, altındaki takozlar orijinal değil, makine 7 kg olabilir fakat f arklı programlarında farklılık göstereceğini tam kapasite doldurmayacağımı eğer ihtiyacıma cevap vermiyorsa eşimin bana 9 kg olan çamaşır makinesinden alabileceğimi söylediler. Gerçekten ben bu olayın ivediyen sonuçlanmasını ve gereksiz yere gereksiz insanların evime gelip te gereksiz yere ahkam kesmelerini istemiyorum. Sizler büyük kuruluşlarsınız lütfen mağduriyetimin tarafınızdan hassasiyetle anlaşılacağı beklentisiyle bilgilerinize rica ederim...

  • Kader09 Eylül 2013

    iyi günler, ben daha evvelde şikayetimi bildirmiştim ve devam ediyor bugün servis elemanları gelip gerekli tamir işlemini gerçekleştirdiler bunu yaparken de sanki uzaydan gelmişim gibi makine hakkında gereken ultra absürt açıklamalarda bulunarak dehşet içinde kaldım ben bir çamaşır makinesinin bu kadar zor mu hayatımı bu kadar çekilmez mi yaptığını yeni öğrendim .Lütfen ben gerçekten hayatımı kolaylaştıracak gerçek hayata hitap edecek gerçek bir çamaşır makinesi istiyorum

  • LG Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön