LG Çamaşır Makinesi Arızası

Bülent Bülent02 Ekim 2019 14:40

3 yıl önce almış olduğum LG akıllı çamaşır makinem ile arızası verdi. Ondan önce de duraklamalar yapıyordu ama tekrar baştan başlatınca sorun gidiyordu. Defalarca baştan başlattım sorun gitmedi. Tamburda sıkışma olup olmadığını kontrol ettim (rezistans kısmını söküp tamburu kontrol ettim) sıkıntı yoktu.

29 Eylül'de LG servisi aradım arıza kaydı bıraktım. 30 Eylül saat 12:00 ile 16:00 arası arayıp geleceklerini söylediler, gelmediler. 30 eylül akşamı tekrar aradım neden gelmediklerini sordum, ben nereden bileyim beyefendi servis yoğundur diye fırça yedim üstelik, tamam kardeşim dedim yarın gelirler mi diye sordum gelirler dedi, ama gelmediler. Tekrar çağrı merkezini aradım bir sonuç yok. Beklemekteyiz.

Daha önce 15 yıl kullandığım yerli marka çamaşır makinesi yerine LG çamaşır makinesini aldım 3 yıl içinde arıza yaptı ve satış sonrası hizmetleri de ortada. Yeni makine almayı düşünüyorum ama LG değil. Ayrıca garantisi bittiği için arıza tespiti bile ücretli yapılacağı söylendi. Hadi hayırlısı...

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler