09 Eylül 2013 #2002849

LG Çamaşır Makinemin Sorunu Giderilmiyor!

Ben daha evvelde şikayetimi bildirmiştim ve devam ediyor. Bugün servis elemanları gelip gerekli tamir işlemini gerçekleştirdiler bunu yaparken de sanki uzaydan gelmişim gibi makine hakkında gereken ultra açıklamalarda bulunarak dehşet içinde kaldım. Ben bir çamaşır makinesinin bu kadar zor mu hayatımı bu kadar çekilmez mi yaptığını yeni öğrendim. Lütfen ben gerçekten hayatımı kolaylaştıracak gerçek hayata hitap edecek gerçek bir çamaşır makinesi istiyorum.

Kader 294 Okunma

Cevaplar

  • LG Temsilcisi05 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Kader14 Eylül 2013

    Ben daha evvelde şikayetimi bildirmiştim ve devam ediyor. Bugün servis elemanları gelip gerekli tamir işlemini gerçekleştirdiler bunu yaparken de sanki uzaydan gelmişim gibi makine hakkında gereken ultra açıklamalarda bulunarak dehşet içinde kaldım. Ben bir çamaşır makinesinin bu kadar zor mu hayatımı bu kadar çekilmez mi yaptığını yeni öğrendim. Lütfen ben gerçekten hayatımı kolaylaştıracak gerçek hayata hitap edecek gerçek bir çamaşır makinesi istiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön