LG Buzdolabı Arızası Ve Şirketin Umursamazlığı

Oğuzhan Oğuzhan02 Temmuz 2019 17:56

Uzun süredir memnuniyetle kullandığım LG gc-l207bsrv model buzdolabı yaklaşık 4 ay önce arıza meydana getirerek içindekilerle beraber kullanılamaz hale geldi ve Uşak’ta tek LG yetkili servisi olan Nursey Elektronikle iletişime geçtikten sonra cihazın motoru değiştirildi eve geldikten sonra hemen tekrar arızalanan cihaz tekrar servise gönderildi ve bu seferde ana kartının değiştirilmesi gerektiği söylendi ve işlem gerçekleşti. Aradan bir ay geçtikten sonra tekrar derin dondurucu bölümünün çalışmaması nedeniyle cihaz servise gitti 8 gün sonra hiçbir sorun yok denilerek geri getirilen cihaz 1 haftadır hala çalışmıyor. Bu süreçte teknik servisten soruna dahil hiçbir mantıklı ve açıklayıcı feed-back alabilmiş değiliz. Ya sürekli ana kart ve motor değiştiriliyor ya da biz serviste sorun bulamadık denip cihaz eve geri getiriliyor. Bu tekrarlanan arıza sürecinde bozulan gıdaların maliyeti çoktan dolabın ücretini geçmiş durumda serviste geçen süreçler bir yana dolap yine bozulacak korkusundan dolabı dolduracak stoğu yapamıyoruz. Şu an dondurucumuzun çalışmaz durumda olduğunu belirtmek isterim. Diğer yandan teknik servis yetersizliği yüzünden sorunu hala bilmemekteyiz şu an servisi bir daha çağırmak istemiyorum çünkü yine motor değiştirip ücret almaktan başka bir işlem olmayacak, geçmiş deneyimlerimizden bildiğimiz üzere.

Ben bu maili LG’ye attıktan sonra bana yapılan geri dönüş size en yakın teknik servisi bul linki atmak oldu. Müşteri hizmetlerini aradığımda da mail atmam söyleniyor böyle kısır bir döngünün içine girmiş bulunuyorum.

LG marka ürün aldığınızda, paket şeklinde yetersiz teknik servis ve anlayışsız müşteri hizmetleri de size sunuluyor. Herkesin bunu göz önünde bulundurması gerekiyor.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler