24 Ocak 2014 #2253741

LG Arızalı Televizyonuma Servis Sorun Yok Diyor

Geçtiğimiz yıllar içerisinde aldığım 2 adet LG marka televizyonlardan birinde ilk aldığım andan itibaren sorun yaşıyorum. Aldığımın ertesi ayı servis geldi ancak bir sorun olmadığını belirtti. Daha sonra defalarca aramış olduğum LG Türkiye maalesef sorunuma çözüm bulamamıştır. Dünya markası olarak tercih etmiş olduğum marka maalesef hizmet konusunda sınıfta kalmıştır.

Mehmet 161 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet03 Şubat 2014

  2008 yılında almış olduğum LG marka, 2 adet TV'den 1'inde sürekli sorunlar yaşadım. Aldığım ilk yılda görüntü ve ses sorunu nedeniyle yetkili servisinizi çağırdım. Ancak servis herhangi bir sorun olmadığını beyan etmiştir. Servisin geldiği ertesi hafta söz konusu sorunlar tekrar yenilemiş, durum tarafınıza ve yetkili servisinize bildirilmesine rağmen çözüm bulunamamıştır. Bunun üzerine servisinizle konu defalarca görüşülerek çözüm aranmış, ancak hiçbir destek alınmamıştır. Cihazım da artık görüntü tamamen kaybolmuş ve bunun üzerine yine aynı yetkili servisiniz bana panelin değiştirilmesi gerektiğini belirtmiştir. Ancak cihazımın garanti süresi dolduğu için bu değişimi kendi imkanlarımla yapmam gerektiği söylenmiştir. Konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesi, müşteri memnuniyeti ve müşteri kaybedilmemesi için ilgi ve desteğinizi rica ederim. Sorunuma çözüm bulunmaması takdirinde hukuki, yazılı, görsel vb. platformlarda şikayetimi dile getireceğimi üzülerek belirtmek isterim.

 • LG Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

 • Mehmet30 Ocak 2014

  Şikayetim üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen maalesef tarafıma dönüş yapılmadı. LG firmasının kurumsal şirket duruşu düşündürücü !

 • Mehmet27 Ocak 2014

  LG yetkilileri herhangi bir dönüş yapmadığı için olumlu veya olumsuz görüş bildiremiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön