18 Ocak 2014 #2241510

LG Arızalı Televizyonu Değiştirmiyor!

Yeni aldığım LG 47LA660s TV'de kurulum yapıldıktan 2-3 gün sonra dikey gri gölgeler, bulutlanmalar oluştu. Arızalı/kusurlu ürün olduğundan değiştirmeleri için LG'ye defalarca ilettim. Gelen yetkili servis arızayı görüp değişim/iade talep formu doldurup LG genel merkeze gönderdi.


Ancak merkezdekiler televizyonu görmeden bu talebi reddettiler. Daha sonra benim ısrarlarım üzerine TV'yi İstanbul'a göndermemi söylediler, orada inceleyip evet sorunu biz gördük, ancak biz bunu arıza olarak kabul etmiyoruz, değiştiremeyeceğiz, mahkemeye gidin gibi müşteri memnuniyetini düşünmeyen bir cevap verdiler. Lütfen standart 444'lü numarayı arayın gibi bir cevap vermeyin. İvedilikle mağduriyetimi giderin.

Abdurrahman 492 Okunma

Cevaplar

 • Abdurrahman01 Temmuz 2014

  Şikayetimle ilgili olarak tüketici hakem heyetine başvurdum, bilirkişi televizyonumu inceledi ve kusurlu ürün olduğu kararı verildi. Ürünü satın aldıktan 7 ay sonra paramı iade aldım.

 • Abdurrahman21 Ocak 2014

  şikayetimden sonrada herhangi bir şekilde benimle irtibata geçilmedi ve yaşadığım mağduriyetin giderilmesi için herhangi bir şey yapılmadı. Mahkemeye gitmekten başka bir yol kalmadı.

 • Abdurrahman20 Ocak 2014

  Herkese aynı mesaj, kopyala yapıştır. Şikayeti yazarken özellikle belirttim bu şekilde bir cevap vermeyin diye, şikayeti bile okumamışlar. Bu şekilde cevap yazınca müşteriyle ilgilenmiş olmuyorsunuz. Bu nasıl bir anlayıştır!!!

 • LG Temsilcisi18 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön