LG 49sj800v TV 3. Kez Serviste Ve Problem Çözülmedi

Ebubekir Ebubekir09 Mayıs 17:13

Sj800v modeli 11.05.2018 tarihinde dönemin en yüksek meblağlı televizyonuydu. Düşünmedim aldım marka kalitesini sandığım gibi kaliteli sanıp. Daha altıncı yedinci ayında ilk arızasını gösterdi WiFi kendiliğinden kapalı konuma geçti ve açılmadan kapalı konumda kalmaya devam etti, ve evimde işlem yaptılar, çözülmeyince ocak 2019 tarihinde ilk servisine gitti çözülmedi geçen ay servise gitti ve yine çözülmedi geçen hafta tekrar aldılar ve halen elime ulaşmadı. 

5. Kez WiFi kopması yani evimde internet ile alakalı problem olmadan TV nin kendiliğinden WiFi kapalı konumuna alması halen çözümlenmedi ve her seferinde cihazda arıza yok denilip geri gönderildi. Gereken parça ne ise değiştirilsin diyorum cihaz öylece gidiyor ve geliyor, tekrar geldiğinde değişmemiş olursa TV yi teslim almayacağım ve her türlü yasal hakkımı sonuna kadar arayacağım. Ne bu markayı tercih edeceğim. Ne de eşime dostuma aldıracağım. Sözde büyük bildiğimiz firmaya bu durum yakışmıyor. Şikayetlere bakın bu problemin aynısı ile karşılaşan bir sürü parasıyla mağdur edilen mağdur müşteri var. Demek ki insanlar uydurmuyorlar bunu. Çözün artık!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Efe 26 Mayıs 03:24  

    Tamamen katılıyorum. Bende de sj800v var WiFi kopunca imleç de kayboluyor ve bluetooth hizmetinin başlatılması gerekiyor hatası veriyor. Servis anlamıyorsa bu TV. Lerin toplatılması lazım.

  • profile-icon Muslum 13 Mayıs 23:33  

    Aynı sorun bizde de var televziyonu camdam atıcaktım neredeyse WiFi bildiğin kendini aç kapa kop bağlan yapıyor donuyor duruyor yazıklar olsun LG SJ8000v yetkililer bu sorunu giderin WiFi hatasıda nedir böyle bir markanın böyle arızasımı olur

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler