16 Eylül
Yorum Yap
#10911285

LG 47La660S Ayağının Kırılma Ve Ekran Parçalanması

47la660s model televizyonumu 5 sene önce satın aldım son 5 senedir duvar montajı ile kullandığım televizyonu, ev değiştirmem ve 35 gün önce (10.08.2018) yeni taşındığım evde duvar montajı mümkün olmadığından dolayı orijinal ayağı ve sehpası ile yaşam ünitesi üzerinde kullanmaya başladım. 15.09.2018 tarihi saat 20:10' da televizyon, "herhangi bir temas olmadan" ve orijinal ayak bağlantılarından "kırılarak" bulunduğu yaşam ünitesinden şiddetli bir gürültü ile yere düştü. Televizyonun önünde ve yerde oyun oynayan 6 yaşındaki oğlum, televizyonun üzerine düşüp ekranının kırılması ile kazayı hafif sıyrıklarla yaralanarak atlatmıştır.


Yaşadığımız kaza sonrasında çekmiş olduğum resimleri incelemenizi, bariz bir şekilde televizyon ayağının ve sehpasının, televizyonunun ağırlığını "taşımayacak kadar dayanıksız" olmasından ve neticesinde, kırılıp düşmek suretiyle kırılan televizyon ekranının tamiri ve mağduriyetimin telafisi için "yetkili servisiniz" ile "bilir kişinizi" yönlendirmenizi rica ederim.


Not: sizin veya yetkili servisinizin aynı sorun ile mağdur olan müşterilerinizin şikayetlerine pek kulak asılmadığını öğrenmem üzerine, aşağıdaki linklerden faydalanmanızı önerir, mağduriyetin giderilmemesi durumda hukuk yoluna başvuracağımı bilmenizi isterim...
Https://www.sikayetvar.com/lg/lg-47la660s-smart-led-tv-sorunu-ve-kalitesizligi
https://www.sikayetvar.com/lg/lg-tv-kendiliginden-dustu-bebegim-olumden-dondu
https://www.sikayetvar.com/lg/lg-led-tv-paneli-kırıldı.

Okay 731 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler