13 Şubat 2013

LG 42 LM669S 3D LED TV Renklerde Bozulma Ve Ekranda Çizgi!

13.12.2012 tarihinde Kliksa dan aldığım LG LM669S 3D LED tv de 45 gün sonra renklerde bozulma ve ekranda çizik çimaya başladı. Servis götürdü ve sıvı temasından dolayı garanti dışıdır diye 1000 tl ye yakın tamir ücreti çıkardılar. Anlaşılması güç bir olay olduğu gibi internetten araştırdığım kadarıyla da çok karşılaşılan bir durum olduğunu gördüm. Eğer bahsedildiği gibi gerçekten sıvı teması oluyorsa o zaman evde nefes almaktan sıvı temasına maruz kalıyor bu cihaz.


Olmadı birde Fiberoptik bez alıyorsun 15 TLye yine ise yaramıyorsa özaman bu televizyonun üretimine veya ithalatına kim izin veriyorsa herkes suçludur. Şu anLĞ markası olmak üzere bu tv nin Türkiyeye gelmesine sebep herkesten şikayetçiyim.

Soner 1.439 Okunma

Cevaplar

  • Soner18 Eylül 2014

    Eğer marka LG ise bunlar şaşırtmamalı. Çünkü LG markalı ürünlerin servis ve destek sıfır. Yetkililere sesleniyorum açın servislerdeki işlemleri denetleyin % 90 nı sıvı teması veya başka nedenden garanti dışında kalmış bir sürü cihaz bulursunuz. Eğer kullanılan cihaz sıvı alıyorsa zaten ayıplı maldır. Resmen tüketicilere ürünlerimizi alın bozulmazssa kullanırsınız bozulursa kaldırın çöpe atın diyorlar.İnşallah çözüm bulurlar. Benimde Bireysel olarak yapabileceğim budur.

  • Soner18 Şubat 2013

    Bilgilendirme aynı şeyleri söylemekse, hiç bir bilgilendirme olmadı.....

  • LG Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimiz konuyla ilgili olarak bilgilendirildi. Teşekkür ederiz LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 6 543

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön