17 Kasım 2014

LG Yetkili Servis Personeli Çok Kaba.

LG TV kurulumu için hafta içi akşam saatlerinde servis talebine bulundum. LG Tuzla yetkili servisi olan Karakaş Elektronik çalışanlarının aşırı kaba, ukala ve yardımcı olmaktan çok uzak yaklaşımları nedeniyle servis ancak pazartesi akşam 6 da son servise ayarlandı.

Bu sabah kendilerinden telefon aldım ve 1 saate kadar servis geleceği söylendi. Bana akşam gelecekleri söylendiğini belirtmem tekrar azar işitmeme neden oldu! Servis ile buluşmak üzere yolda iken tekrar arandım ve henüz orada olmadığım ve 2 dakikalık mesafede olduğumu söylememe rağmen beklemeyeceklerini belirttiler.

LG den başka servis yönlendirmelerini talep ettim, ancak olumsuz cevap aldım. Kurulumu kendim yapmak zorundayım.

Hakan 1.125 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 21 Kasım 2014

    Verdikleri cevap çözüm üretmekten yoksun. Şikayetime özel olarak yazılmış bir cevaptan çok otomatik bir mesaja benziyor. Dikkate almadıklarını düşünüyorum. Aksi takdirde en azından adı geçen yetkili servisleri ile iletişime girdiklerini belirtebilirler idi.

  • LG Temsilcisi20 Kasım 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön