12 Ağustos 2013

LG Yanlış Bilgiyle Satış!

LG mikrodolga fırın satın aldım . Satıcılara kek börek pişiren güzel bir şey varsa bana satın dedim . Hem fırın hemde mikrodalga almayayım dedim. 400 liraya bana çok övdükleri bir mikrodalga verdiler. Kesinlikle pasta börek pişirmiyor , geri vermek istiyorum almayacaklarını söylüyorlar. Ben ne yapabilirim ? diye mesaj yazdım ilgilenen olmadı .

Garantisi dolacak neredeyse . Çözüm bulacağım bir yol gösterin bana , 400 lira az para değil. O satıcı elemanı bana göstermediler . Çözüm bulamazsam inanın götürüp Media Mark'ın önünde parçalayacağım .

Ayşe 248 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe28 Ağustos 2013

    sorunla ilgilenilmediği halde cevaplandı denilmesi hiç doğru birşey değil çağrı merkezini siz söylemeden aradım çözmedikleri için size başvurdum sonuç sıfırr.

  • Ayşe25 Ağustos 2013

    yetkili firma alakadaar olmuyor sorun çözüme ulaşmadığı halde çözüldü diyorsunuz insanları yanıltmaya gerek yok sorun çözülmedi.

  • LG Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür Ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön